Lovecký nůž ROVER 382-NH-1
Kód produktu: 120337
Zkratka produktu: 382-NH-1
Popis produktu
Lovecký nůž ROVER 382-NH-1
Lovecká dýka ROVER
Lovecká dýka ROVER je tradiční a cenově dostupný český nůž s pevnou čepelí, který je spolehlivým společníkem pro myslivost a outdoorové aktivity.
Čepel dýky ROVER je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 52-55 HRc a má oblý tvar. Na čepeli nože je vypálen laserem obrázek srnce. Rukojeť je vyrobena z odolného plastu, který je zdařilou imitací jeleního parohu a neprokluzuje ani za mokra. Nůž má pevnou čepel, která zajišťuje vysokou odolnost a spolehlivost při práci v terénu. K dispozici je kvalitní kožené pouzdro v ceně.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 420
- Rukojeť imitace jeleního parohu
- Kožené pouzdro
Dýka ROVER je díky své robustní konstrukci a osvědčenému designu oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a cenově efektivní lovecký nůž.
Parametry
| Délka nože | 235 mm |
| Délka čepele | 130 mm |
| Šířka čepele | 35 mm |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,19 kg |
| Výrobce: | Mikov |