Nůž s pevnou čepelí PATRON 726-BM-9
Kód produktu: V1601439
Zkratka produktu: 726-BM-9
Popis produktu
Nůž s pevnou čepelí PATRON 726-BM-9
Nůž PATRON
PATRON je robustní a odolný pomocník, který nezklame při práci ani v nejdrsnějších podmínkách. Účelná konstrukce, nejkvalitnější materiály i moderní a elegantní design jsou doplněny jedinečnou stopou po obvodu jeho těla. Tento punc originality propůjčuje každému noži nezaměnitelný charakter. Jistý úchop za každé situace zaručují střenky, které jsme zpracovali z extrémně odolného kompozitu G10. Nůž je dodáván včetně samosvorného kydexového pouzdra a nepostradatelným paracordem. Příkladem využití může být táboření, krájení potravin, využití v přírodě.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel Bőhler N690 (57-60 HRc)
- Střenky kompozitní materiál G10
- Kydexové pouzdro
- Paracord
Patron ve svém přirozeném prostředí. Podívejte se na následující video z lesa a přesvědčte se, co všechno tento robustní nástroj v přírodě zvládne - od zpracování dřeva a založení ohně až po přípravu jídla.

Parametry
| Délka nože | 226 mm |
| Délka čepele | 111 mm |
| Šířka čepele | 47 mm |
| Tloušťka čepele | 4,5 mm |
| Materiál čepele | BÖHLER N690 |
| Tvrdost čepele | 57-60 HRc |
| Materiál držadla - střenek | G10 |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | KYDEX |
| Hmotnost včetně obalu | 0,36 kg |
| Výrobce: | Mikov |