Čalounické spony Narex 342/14 - 12,50 x 14 mm - 5 400 ks
Kód produktu: 10101287
Zkratka produktu: 342/14 M čalounické spony
Popis produktu
Čalounické spony Narex 342/14 - 12,50 x 14 mm - 5 400 ks
Čalounické spony NAREX jsou určené pro pneumatické sponkovačky a hodí se pro široké spektrum montážních a řemeslných prací. Díky rozměrům 12,5 mm (šířka), 1,29 mm (tloušťka drátu) a 14 mm délce jsou vhodné pro pevné a rychlé spojování materiálů při každodenním použití. Využijete je při čalounických pracích, dekoračních instalacích, při montáži fólií, uzavírání kartonových obalů, přibíjení kartonů a lepenky, truhlářských pracích i přibíjení zad kuchyní a skříní. Spony jsou kompatibilní se sponkovačkami všech běžných značek (při dodržení podporovaného typu/rozměru v daném stroji).
Klíčové vlastnosti sponek:
- Pro pneumatické sponkovačky - univerzální použití
- Rozměry spojovače: 12,5 mm šířka, 1,29 mm drát, 14 mm délka
- Všestranné využití - čalounění, dekorace, fólie, uzavírání kartonových obalů, přibíjení kartonů a lepenky, truhlářské práce, přibíjení zad kuchyní a skříní
- Vhodné i pro běžné značky sponkovaček - důležité je shodné provedení a rozměr
Parametry
| Balení | Karton - průmyslové balení |
| Kusů v balení | 5400 ks |
| Typ mechanismu | ruční mechanismus |
| Délka spony | 14 mm |
| Šířka spony | 12.5 mm |
| Tloušťka spony | 1.29 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 1,32 kg |
| Výrobce: | Narex |