Čalounické spony Narex 345/08 - 10,50 x 8 mm
Zkratka produktu: 345/08 BL čalounické spony
Kusů v balení
Popis produktu
Čalounické spony Narex 345/08 - 10,50 x 8 mm
Čalounické spony NAREX: jsou určené pro ruční, mechanické, elektrické a pneumatické sponkovačky a hodí se pro široké spektrum montážních a řemeslných prací.
Technické parametry:
Díky rozměrům 10,5 mm (šířka), 1,22 mm (tloušťka drátu) a 8 mm délce jsou vhodné pro pevné a rychlé spojování materiálů při každodenním použití.
Využití:
Využijete je při čalounických pracích, dekoračních instalacích, při montáži fólií i přibíjení plakátů a tesařských pracích.
Kompatibilita:
Spony jsou kompatibilní se sponkovačkami všech běžných značek (při dodržení podporovaného typu/rozměru v daném stroji).
Balení: obsahuje kusů: 700, 5 000.
Klíčové vlastnosti sponek:
- Pro ruční, mechanické, elektrické a pneumatické sponkovačky
- Univerzální použití
- Rozměry spojovače: 10,5 mm šířka, 1,22 mm drát, 8 mm délka
- Všestranné využití - čalounění, dekorace, fólie, plakáty, tesařské práce
- Vhodné i pro běžné značky sponkovaček - důležité je shodné provedení a rozměr
Parametry
| Balení | Blistr s eurozávěsem, Karton - průmyslové balení |
| Kusů v balení | 700 ks, 5000 ks |
| Typ mechanismu | ruční mechanismus |
| Délka spony | 8 mm |
| Šířka spony | 10.5 mm |
| Tloušťka spony | 1.22 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 0,09 kg |
| Výrobce: | Narex |