Čalounické spony Narex 530/10 - 11,45 x 10 mm
Zkratka produktu: 530/10 BL čalounické spony
Kusů v balení
Popis produktu
Čalounické spony Narex 530/10 - 11,45 x 10 mm
Čalounické spony NAREX jsou určené pro ruční, mechanické, elektrické a pneumatické sponkovačky a hodí se pro široké spektrum montážních a řemeslných prací.
Díky rozměrům 11,45 mm (šířka), 0,78 mm (tloušťka drátu) a 10 mm délce jsou vhodné pro pevné a rychlé spojování materiálů při každodenním použití. Využijete je při čalounických pracích, dekoračních instalacích, při montáži fólií i přibíjení plakátů a tesařských pracích. Spony jsou kompatibilní se sponkovačkami všech běžných značek (při dodržení podporovaného typu/rozměru v daném stroji). Balení obsahuje kusů: 1 000, 5 000, 41 600.
Klíčové vlastnosti sponek:
- Pro ruční, mechanické, elektrické a pneumatické sponkovačky
- Univerzální použití
- Rozměry spojovače: 11,45 mm šířka, 0,78 mm drát, 10 mm délka
- Všestranné využití - čalounění, dekorace, fólie, plakáty, tesařské práce
- Vhodné i pro běžné značky sponkovaček - důležité je shodné provedení a rozměr
Parametry
| Balení | Blistr s eurozávěsem, Karton - průmyslové balení |
| Kusů v balení | 1000 ks, 5000 ks, 41600 ks |
| Typ mechanismu | ruční mechanismus |
| Délka spony | 10 mm |
| Šířka spony | 11.45 mm |
| Tloušťka spony | 0.78 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 0,1 kg |
| Výrobce: | Narex |