Čalounické spony Narex 539/12 - 11,35 x 12 mm
Zkratka produktu: 539/12 BL R čalounické spony
Kusů v balení
Popis produktu
Čalounické spony Narex 539/12 - 11,35 x 12 mm
Čalounické spony NAREX jsou určené pro ruční, mechanické, elektrické a pneumatické sponkovačky a hodí se pro široké spektrum montážních a řemeslných prací.
Díky rozměrům 11,35 mm (šířka), 1,2 mm (tloušťka drátu) a 12 mm délce jsou vhodné pro pevné a rychlé spojování materiálů při každodenním použití. Využijete je při čalounických pracích, dekoračních instalacích, při montáži fólií i přibíjení plakátů a tesařských pracích. Spony jsou kompatibilní se sponkovačkami všech běžných značek (při dodržení podporovaného typu/rozměru v daném stroji). Balení obsahuje kusů: 600, 1 200.
Klíčové vlastnosti sponek:
- Pro ruční, mechanické, elektrické a pneumatické sponkovačky - univerzální použití
- Rozměry spojovače: 11,35 mm šířka, 1,2 mm drát, 12 mm délka
- Všestranné využití - čalounění, dekorace, fólie, plakáty, tesařské práce
- Vhodné i pro běžné značky sponkovaček - důležité je shodné provedení a rozměr
Parametry
| Balení | Papírová krabička, Blistr s eurozávěsem |
| Kusů v balení | 600 ks, 1200 ks |
| Typ mechanismu | ruční mechanismus |
| Délka spony | 12 mm |
| Šířka spony | 11.35 mm |
| Tloušťka spony | 1.2 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 0,11 kg |
| Výrobce: | Narex |