Čalounické spony Narex 581/14 - 10,55 x 14 mm - 1 000 ks
Kód produktu: 10101545
Zkratka produktu: 581/14 BL čalounické spony
Popis produktu
Čalounické spony Narex 581/14 - 10,55 x 14 mm - 1 000 ks
Čalounické spony NAREX jsou určené pro ruční, mechanické, elektrické a pneumatické sponkovačky a hodí se pro široké spektrum montážních a řemeslných prací.
Díky rozměrům 10,55 mm (šířka), 0,78 mm (tloušťka drátu) a 14 mm délce jsou vhodné pro pevné a rychlé spojování materiálů při každodenním použití. Využijete je při čalounických pracích, dekoračních instalacích, při montáži fólií i přibíjení plakátů a tesařských pracích. Spony jsou kompatibilní se sponkovačkami všech běžných značek (při dodržení podporovaného typu/rozměru v daném stroji).
Klíčové vlastnosti sponek:
- Pro ruční, mechanické, elektrické a pneumatické sponkovačky - univerzální použití
- Rozměry spojovače: 10,55 mm šířka, 0,78 mm drát, 14 mm délka
- Všestranné využití - čalounění, dekorace, fólie, plakáty, tesařské práce
- Vhodné i pro běžné značky sponkovaček - důležité je shodné provedení a rozměr
Parametry
| Balení | Blistr s eurozávěsem |
| Kusů v balení | 1000 ks |
| Typ mechanismu | ruční mechanismus |
| Délka spony | 14 mm |
| Šířka spony | 10.55 mm |
| Tloušťka spony | 0.78 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 0,09 kg |
| Výrobce: | Narex |