Dláto ploché dlouhé WOOD PLUS
Zkratka produktu: 813207
Šířka dláta
Za nákup tohoto zboží získáte 42 bodů za kus do věrnostního programu.
Popis produktu
Dláto ploché dlouhé WOOD PLUS
Základní nástroj pro dokončovací operace cinkovaných spojů, kde je zapotřebí odebírat tenké vrstvy dřeva pro přesné a detailní spojení čepů. Dlouhá délka nástroje zajišťuje přesnost vedení. Toto dláto je vždy vedeno pouze rukou, není určeno pro údery paličkou.
Čepel z vysoce legované Cr-Mn oceli je tepelně zušlechtěna na 59 HRc. Rukojeť je habrová mořená.
Celková délka (mm): 390
Délka čepele (mm): 245
Šířka čepele (mm): 1/4' (6mm)
Rozměr rukojeti (mm): 134 x 31
Parametry
| Kusů v balení | 1 |
| Délka čepele | 245 mm |
| Šířka čepele | 1 1/4' (32mm), 1' (25mm), 1/2' (13mm), 1/4' (6mm), 3/4' (19mm) |
| Kusů ve velkém balení | 5 |
| Rozměr rukojeti | 134 x 31, 145 x 37 |
| Celková délka | 390 |
| Šířka dláta | 1/2' (13mm), 1/4' (6mm), 1' (25mm), 3/4' (19mm), 1 1/4' (32mm) |
| Výrobce: | Narex |