Kapesní zavírací nůž RYBIČKA - stříbrná, damašek 130-DS-1 (925/1000)
Kód produktu: V705237
Zkratka produktu: 130-DS-1 (925/1000)
Popis produktu
Kapesní zavírací nůž RYBIČKA - stříbrná, damašek 130-DS-1 (925/1000)
Rybička
je legendární kapesní zavírací nůž, který je vyrobený z ušlechtilých materiálů. Čepel nože je vyrobena z damaškové oceli PMC27. Střenky jsou raženy z masivního stříbra (925/1000) a jsou puncovány.
Klíčové vlastnosti nože:
- Damašková ocel PMC27
- Unikátní kresba damašku, kterou nemá žádný jiný nůž
- Střenky z masivního stříbra
- Dárková dřevěná krabička
Rybička je prodávána v dřevěné dárkové krabičce, která je vyrobena z ušlechtilého dřeva. Stříbrná verze Rybičky byla zamýšlena pouze jako limitovaná edice, která se přes vysokou cenu nebude příliš prodávat. Během několika týdnů však poptávka překročila skladové zásoby a tak byla zařazena do standardní nabídky. Dnes tento nůž Rybička stříbrná patří mezi nejoblíbenější dárky.
UPOZORNĚNÍ: Na prodej tohoto výrobku se vztahuje zákon o prodeji drahých kovů a pravidla puncovního úřadu - je povinná registrace obchodníka.
Přibližná váha nože je 51 g, z toho stříbra je cca 40 g.
Parametry
| Balení | Dárková dřevěná kazeta |
| Délka nože | 78 mm |
| Délka čepele | 55 mm |
| Šířka čepele | 11 mm |
| Tloušťka čepele | 2,5 mm |
| Materiál čepele | PMC 27 - Damašková ocel |
| Tvrdost čepele | 57-60 HRc |
| Materiál držadla - střenek | masivní stříbro 925/1000 |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Typ mechanismu | Zavírací |
| Hmotnost včetně obalu | 0,09 kg |
| Výrobce: | Mikov |