Kapesní zavírací nůž SMART 240-NN-1
Zkratka produktu: 240-NN-1/SMART
Provedení
Popis produktu
Kapesní zavírací nůž SMART 240-NN-1
Kapesní zavírací nůž SMART je celý vyráběn z kvalitní nerezové oceli 420. Nůž je vybaven speciálně uloženou pojistkou linerlock, kolíčkem pro snadné otevření jednou rukou a klipem za opasek. Čepel má univerzální bajonetový výbrus a na požadavek lze kolíček, který je umístěn v horní části u pojistky, přidělat z levé nebo pravé strany. Umístěním kolíčku je nůž pravoruký nebo levoruký. Nůž je vyráběn v provedení: vysoký lesk, stonewash.
Klíčové vlastnosti nože:
- Celokovový - nerezová ocel 420
- Čepel bajonetový výbrus
- Pojistka linerlock
- Kolíček - snadné otevírání jednou rukou
- Klip
Parametry
| Délka nože | 120 mm |
| Délka čepele | 95 mm |
| Šířka čepele | 23 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | nerezová ocel |
| Počet dílů nože | 1, 2 |
| Pouzdro | klip |
| Provedení | lesklý, stonewash |
| Hmotnost včetně obalu | 0,19 kg |
| Výrobce: | Mikov |