Kapesní zavírací nůž STOVKA potisk
Zkratka produktu: 100-NH-6
Provedení
Popis produktu
Kapesní zavírací nůž STOVKA potisk
Kapesní zavírací nůž STOVKA je tradiční kapesní zavírací nůž. Jednou z mnoha výhod Stovky je velikost, vejde se do každé kapsy a je proto ideálním společníkem pro každou příležitost.
Využití:
- Táboření
- Krájení potravin
- Využití v přírodě
- Práce na zahradě
Čepel kapesního nože Stovka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 s tvrdostí 52-55 HRc, elegantní střenky jsou vyrobeny z odolného plastu a potištěny novou technologií, která zaručuje různé provedení UV LED tisku spojené s 3D efekty.
Varianty střenky:
- DEW
- COMICS
- BALL
- MACHINE
- MATRIX
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 420 (52-55 HRc)
- Střenky z plastu potištěné technologií UV LED tisku
Počet funkcí: 8
Vybavení:
- Čepel
- Malá čepel
- Otvírač na láhve/šroubovák/drážka na odizolování vodičů
- Otvírač na konzervy
- Vývrtka (model DEW, COMICS, BALL)
- Křížový šroubovák (model MACHINE, MATRIX)
- Bodec
Kroužek
Parametry
| Hmotnost samotného výrobku | 0.075 kg |
| Balení | Dárková plechová krabička |
| Délka nože | 90 mm |
| Délka čepele | 70 mm |
| Šířka čepele | 12 mm |
| Tloušťka čepele | 1,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 6 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Typ pojistky | bez pojistky |
| Provedení | Ball, Comics, Dew, Machine, Matrix |
| Hmotnost včetně obalu | 0,13 kg |
| Výrobce: | Mikov |