Kuchyňský nůž na ovoce RUBY 406-ND-11
Kód produktu: V1811888
Zkratka produktu: 406-ND-11
Popis produktu
Kuchyňský nůž na ovoce RUBY 406-ND-11
Nůž na ovoce RUBY 406-ND-11 je vhodným pomocníkem při krájení veškerého ovoce. Kvalitní čepel je vyrobena z martenzitické korozivzdorné oceli DIN 1.4116 (dovoz SRN) s tvrdostí 55 HRc a zasazena do dřevěného držadla.
Držadlo je dokonale ergonomické a je našimi konstruktéry a designéry navrženo tak, aby s nožem umožnilo pohodlnou práci. Díky preciznímu zpracování držadlo s čepelí dokonale lícuje, proto nedává žádný prostor nečistotám a choroboplodným bakteriím.
Čepel je opatřena kováním chránícím prsty při krájení. Používání kuchyňských nožů RUBY je při dodržení základních pravidel manipulace s ostrými předměty a hygieny komfortní a bezpečné.
Vhodnost nože RUBY je vhodný pro každodenní používání a odolný proti korozi.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel ocel DIN 1.4116 (55 HRc)
- Ergonomický tvar držadla vyvinutý speciálně pro tyto nože
- Přední kování chrání prsty před poraněním
- Zadní kování chrání nůž před poškozením
Počet funkcí: 1.
Parametry
| Balení | Dárková kazeta s magnetem |
| Kusů v balení | 1 ks |
| Délka čepele | 114 mm |
| Tloušťka čepele | 2 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 1.4116 |
| Tvrdost čepele | 55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,27 kg |
| Výrobce: | Mikov |