Kuchyňský nůž na ryby CLASSIC 60-NH-15
Kód produktu: 122846
Zkratka produktu: 60-NH-15
Popis produktu
Kuchyňský nůž na ryby CLASSIC 60-NH-15
Nůž NA RYBY 60-NH-15 je výborným společníkem do každé domácnosti, umožňuje pohodlný a přesný řez mezi kůží ryby a masem.
Vlastnosti nože:
- Vyroben z kvalitní nerezové čepele a odolné plastové střenky
- Čepel z nerezové oceli 420 o tvrdosti 53-55 HRc
- Kónický (klínovitý) výbrus s vysokým ostřím
- Ergonomická plastová střenka pro pohodlný a bezpečný úchyt všemi prsty
- Vhodný pro každodenní používání a odolný proti korozi
- Certifikován pro styk s potravinami dle norem EU
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Délka nože | 270 mm |
| Délka čepele | 150 mm |
| Šířka čepele | 20 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,06 kg |
| Výrobce: | Mikov |