Kuchyňský nůž na sýr CLASSIC 34-ND-11
Kód produktu: V503067
Zkratka produktu: 34-ND-11
Popis produktu
Kuchyňský nůž na sýr CLASSIC 34-ND-11
Kuchyňský nůž CLASSIC 34-ND-11/Z je výborný pomocník do každé domácnosti na krájení a servírování sýrů. Má zahnutou špičku ve tvaru vidličky, která slouží k napichování a servírování nakrájených kousků. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 o tvrdosti 53-55 HRc a má kónický (klínovitý) výbrus. Spolu se střenkou, která je vyrobena z kvalitního dřeva buku tvoří jedinečný design.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 420 (53-55 HRc)
- Držadlo ze dřeva
- Ergonomický tvar držadla - pohodlné a bezpečné držení
- Nůž je certifikován pro styk s potravinami dle norem EU
Tento nůž můžete znát z reklamy na sýr Hermelín-Král sýrů. Nůž nelze mýt v myčce na nádobí.
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Délka nože | 205 mm |
| Délka čepele | 110 mm |
| Šířka čepele | 17 mm |
| Tloušťka čepele | 1 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo - buk |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,03 kg |
| Výrobce: | Mikov |