Kuchyňský nůž na zeleninu CLASSIC 52-NH-10
Kód produktu: 120287
Zkratka produktu: 52-NH-10
Popis produktu
Kuchyňský nůž na zeleninu CLASSIC 52-NH-10
Kuchyňský nůž CLASSIC 52-NH-10 je určen na škrábání a krájení zeleniny, uzeniny a masa. Jeho předností je lehkost, pevnost a odolnost. Díky jeho velikosti patří tento nůž k nejoblíbenějším pomocníkům v kuchyni.
Nůž má čepel 90 mm dlouhou, středošpičatého tvaru se spodním výbrusem a je zhotovený z kvalitní nerezové oceli 420 o tvrdosti 53-55 HRc. Držadlo je vyrobeno z odolného polypropylenu (PP), má ergonomický tvar pro pohodlné a bezpečné držení a je zdrsněné. Toto zdrsnění a výstupky na přední a zadní straně brání sklouznutí ruky a následnému poranění.
Kuchyňský nůž lze mýt v myčce na nádobí. Každá výrobní dávka-šarže je z důvodu hlídání vysoké kvality výroby opatřena speciálním ID.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 420 (53-55 HRc)
- Držadlo z odolného plastu
- Ergonomický tvar pro pohodlné a bezpečné držení
- Lze mýt v myčce na nádobí
Parametry
| Délka nože | 200 mm |
| Délka čepele | 90 mm |
| Šířka čepele | 20 mm |
| Tloušťka čepele | 1,2 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,04 kg |
| Výrobce: | Mikov |