Kuchyňský univerzální CLASSIC 31-NH-11
Zkratka produktu: 31-NH-11 UZKY
Provedení
Popis produktu
Kuchyňský univerzální CLASSIC 31-NH-11
Kuchyňský nůž CLASSIC 31-NH-11 je určen na krájení zeleniny, uzeniny a masa. Jeho předností je lehkost, pevnost a odolnost. Díky jeho velikosti patří tento nůž k nejoblíbenějším pomocníkům v kuchyni.
Popis čepele
Nůž má čepel 110 mm dlouhou, středošpičatého tvaru se spodním výbrusem a je zhotovená z kvalitní nerezové oceli 420 o tvrdosti 53-55 HRc.
Držadlo
Držadlo je vyrobeno z odolného polypropylenu (PP), má ergonomický tvar pro pohodlné a bezpečné držení a je zdrsněné. Toto zdrsnění a výstupky na přední a zadní straně brání sklouznutí ruky a následnému poranění.
Údržba
Kuchyňský nůž lze mýt v myčce na nádobí.
Dostupné varianty
Nůž se vyrábí ve variantě:
- široký
- úzký
Klíčové vlastnosti nože
- Nerezová ocel 420 (53-55 HRc)
- Držadlo odolný plast
- ergonomický tvar
- pohodlné a bezpečné držení
- Lze mýt v myčce na nádobí
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Barevné provedení | černá |
| Délka nože | 220 mm |
| Délka čepele | 100 mm |
| Šířka čepele | 20 mm |
| Tloušťka čepele | 1,2 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Provedení | široký, úzký |
| Hmotnost včetně obalu | 0,04 kg |
| Výrobce: | Mikov |