Kuchyňský vyřezávací/nakrajovací nůž 31,8 cm LUX 321-ND-18
Kód produktu: 128447
Zkratka produktu: 321-ND-18
Popis produktu
Kuchyňský vyřezávací/nakrajovací nůž 31,8 cm LUX 321-ND-18
Kuchyňský nůž LUX PROFI 321-ND-18 je ve své podstatě univerzální kuchyňský nůž pro jakékoliv použití a patří v kuchyni mezi nejpoužívanější nůž.
Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 425 o tvrdosti 53-56 HRc, obsahující navíc legury Molybdenu a Vanadu, díky kterým má nůž vysokou řezivost a otěruvzdornost. Čepel nože má kónický (klínovitý) výbrus.
Střenky jsou vyrobeny z palisandrového dřeva, které dodává noži luxusní vzhled, mají ergonomický tvar pro bezpečný úchyt. Střenky jsou spojené hliníkovými nýty.
Nůž je ideální na vykosťování a porcování masa, odřezávání šlach a tučného masa. Zúžená čepel pomůže snadnému vykosťování okolo kloubů a kostí.
Nůž je certifikován pro styk s potravinami dle norem Evropské unie.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 425 (53-56 HRc)
- Střenky z palisandrového dřeva - luxusní vzhled, ergonomický tvar
- Specializovaný nástroj - porcování a vykošťování masa
- Certifikát pro styk s potravinami
Nůž nelze mýt v myčce na nádobí.
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Délka nože | 318 mm |
| Délka čepele | 180 mm |
| Šířka čepele | 29 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 425 |
| Tvrdost čepele | 53-56 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo - brazilský palisandr |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,15 kg |
| Výrobce: | Mikov |