Lovecký nůž SCOUT 375-NH-1
Kód produktu: 120303
Zkratka produktu: 375-NH-1
Popis produktu
Lovecký nůž SCOUT 375-NH-1
Lovecká dýka SCOUT
Patří k tradičním výrobkům firmy Mikov. Ve své kategorii Lovecké nože s pevnou čepelí patří k absolutní špičce. Lovecká dýka SCOUT je určena pro různé volnočasové aktivity a toulky přírodou. Je to nepostradatelný pomocník při lovu, na výletě i na vodě.
Čepel dýky SCOUT je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 52-55 HRc. Rukojeť této lovecké dýky je velmi kvalitní napodobeninou jeleního parohu. Přední a zadní kování je vyrobeno z nerezové oceli. V zadním kování je otvor sloužící pro navlečení šňůry, kůže nebo jiného závěsníku.
Součástí balení je kožené pouzdro pro bezpečné uložení a nošení loveckého nože.
Klíčové vlastnosti nože:
- Pevná čepel
- Nerezová ocel 420 (52-55 HRc)
- Rukojeť imitace parohu
- Kožené pouzdro v balení - praktické pro přenášení i skladování
Parametry
| Délka nože | 213 mm |
| Délka čepele | 105 mm |
| Šířka čepele | 27 mm |
| Tloušťka čepele | 2,7 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,11 kg |
| Výrobce: | Mikov |