Lovecký zavírací nůž FIXIR 1dílný 232-XH-1
Kód produktu: V501020
Zkratka produktu: 232-XH-1
Popis produktu
Lovecký zavírací nůž FIXIR 1dílný 232-XH-1
Lovecký zavírací nůž FIXIR
Lovecký zavírací nůž FIXIR je skvělý lovecký nůž pro každého lovce, jehož konstrukce ho řadí do kategorie tradičních "pracovních" nožů pro myslivce a outdoor použití. Lovecký nůž je jednoduchý, robustní a snadno udržovatelný.
Klíčové vlastnosti nože:
- Vysoce kvalitní nerezová ocel 440A s tvrdostí 54-57 HRc.
- Kónický výbrus čepele - lepší řezivost a jednodušší péče o ostří.
- Hřbetní pojistka backlock - jistota a bezpečnější práce při otevřené čepeli.
- Střenky z imitace parohu - tradiční vzhled a pevný úchop.
Čepel:
Čepel loveckého nože 1dílného je z nerezové oceli 440A s tvrdostí 54-57 HRc a má kónický výbrus, který podporuje dobrou řezivost a zároveň zjednodušuje běžnou údržbu ostří. O bezpečnost při práci se stará hřbetní pojistka backlock.
Střenky:
Střenky zavíracího loveckého nože Fixir jsou vyrobeny z kvalitní imitace parohu.
Nůž je dodáván v papírové krabičce - kožené pouzdro není součástí balení (lze řešit samostatně).
Parametry
| Balení | Papírová krabička |
| Délka nože | 187 mm |
| Délka čepele | 80 mm |
| Šířka čepele | 15 mm |
| Tloušťka čepele | 2,5 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 440 A |
| Tvrdost čepele | 54-57 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Typ pojistky | backlock |
| Hmotnost včetně obalu | 0,12 kg |
| Výrobce: | Mikov |