Lovecký zavírací nůž FIXIR 4dílný s pilkou, páráčkem a vývrtkou - 232-střenka přírodní
Zkratka produktu: 232-XP-4V
Materiál střenky
Popis produktu
Lovecký zavírací nůž FIXIR 4dílný s pilkou, páráčkem a vývrtkou - 232-střenka přírodní
Lovecký
zavírací nůž FIXIR je skvělý lovecký nůž pro každého lovce, jehož konstrukce ho řadí do kategorie tradičních "pracovních" nožů pro myslivce a outdoor použití. Lovecký nůž je jednoduchý, robustní a snadno udržovatelný. Střenky se vyrábí ve variantě: jelení paroh, buvolí roh.
Klíčové vlastnosti nože:
- Vysoce kvalitní nerezová ocel 440A s tvrdostí 54-57 HRc.
- Kónický výbrus čepele - lepší řezivost a jednodušší péče o ostří.
- Hřbetní pojistka backlock - jistota a bezpečnější práce při otevřené čepeli.
- Střenky z jeleního parohu - tradiční vzhled a pevný úchop.
- Kožené pouzdro v ceně.
Komponenty:
Čepel loveckého nože 4dílného je z nerezové oceli 440A s tvrdostí 54-57 HRc a má kónický výbrus, který podporuje dobrou řezivost a zároveň zjednodušuje běžnou údržbu ostří. Tento typ loveckého nože FIXIR je také vybaven kvalitní pilkou s dvěma řadami zubů, párákem a vývrtkou. O bezpečnost při práci se stará hřbetní pojistka backlock.
Luxusní kožené pouzdro:
Lovecký nůž FIXIR je dodáván včetně luxusního koženého pouzdra a papírové krabičky.
Parametry
| Balení | Dárková dřevěná kazeta |
| Délka nože | 187 mm |
| Délka čepele | 80 mm |
| Šířka čepele | 15 mm |
| Tloušťka čepele | 2,5 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 440 A |
| Tvrdost čepele | 54-57 HRc |
| Materiál držadla - střenek | paroh, buvolí roh |
| Počet dílů nože | 4 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Typ pojistky | backlock |
| Hmotnost včetně obalu | 0,24 kg |
| Výrobce: | Mikov |