Lovecký zavírací nůž HUNTER 3dílný s pilkou a páráčkem - střenka paroh 230-XP-3
Kód produktu: V1103335
Zkratka produktu: 230-XP-3
Popis produktu
Lovecký zavírací nůž HUNTER 3dílný s pilkou a páráčkem - střenka paroh 230-XP-3
Lovecký zavírací nůž HUNTER byl vyvinut z tradičního a praxí ověřeného nože FIXIR. Lovecký nůž HUNTER jsme dle Vašich požadavků vytvořili větší a se zavírací čepelí.
Klíčové vlastnosti nože:
- Lovecký nůž HUNTER je o 1/3 větší, než jeho předchůdce FIXIR. Originální tvrdá ocel 440A s tvrdostí 54-57 HRc
- Velká a silná pilka, která je jištěna bezpečnostní pojistkou linerlock
- Páráček
- Střenka z jeleního parohu
- Kožené pouzdro v ceně
Ocel: Lovecký zavírací nůž HUNTER má čepel vyrobenou z kvalitní nerezové oceli 440A s tvrdostí 54-57 HRc, která je jištěna bezpečnostní pojistkou backlock.
Střenky z jeleního parohu: Střenky loveckého nože jsou vyrobeny z pravého jeleního parohu, který je velice oblíbený mezi lovci a milovníky přírody. Svým tvarem zaručuje nejen příjemný a pevný úchop, ale zároveň brání sklouznutí ruky a poranění.
Luxusní kožené pouzdro: Lovecký zavírací nůž HUNTER je dodáván s luxusním koženým pouzdrem.
Parametry
| Délka nože | 265 mm |
| Délka čepele | 115 mm |
| Šířka čepele | 22 mm |
| Tloušťka čepele | 3,5 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 440 A |
| Tvrdost čepele | 54-57 HRc |
| Materiál držadla - střenek | paroh |
| Počet dílů nože | 3 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Typ pojistky | backlock |
| Hmotnost včetně obalu | 0,4 kg |
| Výrobce: | Mikov |