Nůž FALCO
Kód produktu: V2004037
Popis produktu
Nůž FALCO
Bojový nůž FALCO B
je nůž, který v sobě nezapře inspiraci klasickými armádními dýkami, ale přináší moderní konstrukční prvky vhodné pro náročné outdoorové využití i taktické operace. Je navržen jako spolehlivý nástroj „poslední instance“, který sází na odolnost a jednoduchost. Základem nože je robustní konstrukce, která upřednostňuje funkčnost nad zbytečnými designovými výstřelky.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel Bőhler N690 (58-60 HRc) s povrchovou úpravou DLC
- Držadlo kožené kroužky
- Záštita, která zabraňuje sklouznutí dlaně na ostří
- Kožené pouzdro
Nůž je určený k prodeji široké veřejnosti.
Parametry
| Délka nože | 300 mm |
| Délka čepele | 170 mm |
| Šířka čepele | 29 mm |
| Tloušťka čepele | 4,5 mm |
| Materiál čepele | BÖHLER N690 |
| Povrchová úprava čepele | DLC |
| Materiál držadla - střenek | kožené kroužky |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,41 kg |
| Výrobce: | Mikov |