Nůž GERONIMO
Kód produktu: V2004040
Popis produktu
Nůž GERONIMO
Nůž
GERONIMO je v nožířském světě pojem, který odkazuje především na robustnost, přežití v divočině a taktické využití. I když se pod tímto názvem může objevit několik variant od různých výrobců, nejčastěji se jedná o nůž inspirovaný legendárními bojovníky a navržený pro extrémní podmínky.
Nůž Geronimo je konstruován jako Full-tang, což znamená, že ocel prochází celou délkou rukojeti. To zajišťuje maximální pevnost při sekání nebo páčení.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel kvalitní nerezová ocel Bőhler N690 (58-60 HRc) s povrchovou úpravou DLC,
- Rukojeť kožené kroužky - anatomicky tvarovaná s výraznou záštitou (ochranou prstů), aby ruka při silném bodu nesklouzla na ostří,
- Kožené pouzdro.
Text na čepeli: Vivere Militare Est (život je boj).
Nůž je určený k prodeji široké veřejnosti.
Parametry
| Délka nože | 305 mm |
| Délka čepele | 175 mm |
| Šířka čepele | 31 mm |
| Tloušťka čepele | 4,5 mm |
| Materiál čepele | BÖHLER N690 |
| Tvrdost čepele | 58-60 HRc |
| Povrchová úprava čepele | DLC |
| Materiál držadla - střenek | kožené kroužky |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,57 kg |
| Výrobce: | Mikov |