Nůž PRAKTIK LM
Kód produktu: V2004057
Popis produktu
Nůž PRAKTIK LM
Bojový nůž PRAKTIK LM je robustní, pragmatický nástroj navržený pro náročné polní podmínky. Jak už název napovídá, prioritou je zde praktičnost nad zbytečnými designovými výstřelky.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel: Síla a Univerzálnost - materiál: nerezová ocel Bőhler N690 s povrchovou úpravou DLC
- Držadlo oválné kožené kroužky - má výrazné anatomické tvarování a záštitu, která brání sklouznutí
- Hlavice s otvorem pro závěsnou šňůru
- Kožené pouzdro
Nůž je konstruován jako Full-tang (ocel prochází celou délkou rukojeti), což je u bojových a survival nožů nezbytnost pro maximální odolnost.
Na levé straně čepele je text: VĚRNĚ SLUŽ, logo MIKOV, logo MAĎARIČ. Na pravé straně čepele N690, PM-20-XXX. X = pořadové číslo nože.
Jde o zmenšenou verzi nože Cháron A.
Parametry
| Délka nože | 260 mm |
| Délka čepele | 140 mm |
| Šířka čepele | 30 mm |
| Tloušťka čepele | 4,5 mm |
| Materiál čepele | BÖHLER N690 |
| Povrchová úprava čepele | DLC |
| Materiál držadla - střenek | kožené kroužky |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,52 kg |
| Výrobce: | Mikov |