Ocílka CLASSIC kruhová 896-OCR-25
Kód produktu: 123364
Zkratka produktu: 896-OCR-25
Popis produktu
Ocílka CLASSIC kruhová 896-OCR-25
Ocílka CLASSIC kruhová je vhodná pro broušení běžných kuchyňských a řeznických nožů. Skládá se z čepele ocílky, kroužku a plastového držadla. Ocílka je vyrobena z materiálu 19421 s tvrdochromovou úpravou pro zlepšení vlastností ocílky s tvrdostí 56-58 HRc.
Klíčové vlastnosti ocílky:
- Materiál čepele 19421
- Povrchová úprava
- Délka pracovní části je 25 cm
- Rukojeť z velmi silného plastu v černé barvě, která má jedinečný tvar pro komfortní a bezpečné použití
- Kroužek na zavěšení
- Certifikována pro styk s potravinami dle norem EU
- Snadná údržba
Ocílka je doporučována pro udržování ostří. Po použití umýt a osušit. Ocílku nelze mýt v myčce na nádobí.
Parametry
| Délka nože | 400 mm |
| Délka čepele | 250 mm |
| Šířka čepele | 12 mm |
| Materiál čepele | ocel 19421 |
| Tvrdost čepele | 56-58 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Hmotnost včetně obalu | 0,7 kg |
| Výrobce: | Mikov |