Ocílka RUBY oválná 898-OD-25
Kód produktu: 128462
Zkratka produktu: 898-OD-25
Popis produktu
Ocílka RUBY oválná 898-OD-25
Ocílka
RUBY oválná je vhodná pro broušení běžných kuchyňských a řeznických nožů. Skládá se z čepele ocílky a dřevěného držadla. Kvalitní ocílka je vyrobena z materiálu 19421 s tvrdochromovou úpravou pro zlepšení vlastností ocílky s tvrdostí 62-65 HRc. Čepel ocílky s jemným povrchem je zasazena do dřevěného držadla. Držadlo je dokonale ergonomické a je našimi konstruktéry a designéry navrženo tak, aby umožnilo pohodlnou práci. Díky preciznímu zpracování držadlo s čepelí dokonale lícuje, proto nedává žádný prostor nečistotám a choroboplodným bakteriím.
Klíčové vlastnosti ocílky:
- Materiál čepele 19421
- Povrchová úprava
- Délka pracovní části je 25 cm
- Rukojeť ze dřeva
- ergonomický tvar držadla vyvinutý speciálně pro tyto nože
- Zadní kování chrání nůž před poškozením
- Přední kování chrání prsty před poraněním
- Certifikována pro styk s potravinami dle norem EU
- Snadná údržba
Ocílka je doporučována pro udržování ostří. Po použití umýt a osušit. Ocílku nelze mýt v myčce na nádobí.
Parametry
| Délka nože | 378 mm |
| Délka čepele | 250 mm |
| Šířka čepele | 20 mm |
| Tloušťka čepele | 10 mm |
| Materiál čepele | ocel 19421 |
| Tvrdost čepele | 62-65 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo |
| Počet dílů nože | 1 |
| Hmotnost včetně obalu | 0,83 kg |
| Výrobce: | Mikov |