Rašple plochá Narex
Profil
Popis produktu
Rašple plochá Narex
Rašple plochá je klasický nástroj určený pro běžné opracování dřeva a dalších měkkých materiálů v dílnách i domácnostech. Disponuje čepelí z nástrojové oceli tepelně zpracované na tvrdost 49 HRc, což zajišťuje optimální odolnost při práci. Rašple je navržena pro efektivní a rychlý úběr materiálu z rovných ploch a hran.
Čepel – nástrojová ocel (49 HRc).
Rukojeť – ergonomická z kvalitního tvrdého dřeva.
Klíčové vlastnosti rašple:
- Určení: Vhodná zejména pro opracování dřeva, překližky, obkladových desek, plastů a jiných měkkých materiálů.
- Funkce – zuby rašple na činných plochách jsou umístěny tak, aby usnadnily rovnoměrný úběr materiálu na opracovávané ploše.
Parametry
| Kusů v balení | 1 ks |
| Délka čepele | 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm |
| Šířka čepele | 16 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm |
| Celková délka | 295 mm, 345 mm, 395 mm, 445 mm |
| Profil | 16 x 4, 20 x 5, 25 x 6, 30 x 7 |
| Hrubost seku | 10, 12, 16, 20 |
| Hmotnost včetně obalu | 0,16 kg |
| Výrobce: | Narex |