Rašple s jemným sekem Narex
Profil
Popis produktu
Rašple s jemným sekem Narex
Rašple
Plochá s jemným sekem je precizní nástroj určený pro detailnější práci se dřevem a dalšími měkkými materiály. Disponuje čepelí z nástrojové oceli tepelně zpracované na tvrdost 49 HRc, což zajišťuje optimální poměr mezi houževnatostí a odolností nástroje. Rašple se vyznačuje daleko jemnějším sekem oproti běžným typům, což umožňuje čistší opracování povrchu.
Čepel – nástrojová ocel (49 HRc).
Rukojeť – ergonomická z kvalitního tvrdého dřeva.
Klíčové vlastnosti rašple:
- Určení: Vhodná zejména pro opracování dřeva, překližky, obkladových desek, plastů a jiných měkkých materiálů.
- Funkce: Zuby rašple na činných plochách jsou umístěny tak, aby usnadnily rovnoměrný úběr materiálu na opracovávané ploše.
Parametry
| Kusů v balení | 1 ks |
| Délka čepele | 200 mm |
| Šířka čepele | 8 mm, 20 mm |
| Celková délka | 345 mm |
| Profil | kruhová, plochá, úsečová |
| Hrubost seku | 22 |
| Hmotnost včetně obalu | 0,15 kg |
| Výrobce: | Narex |