Rašple úsečová Narex
Profil
Popis produktu
Rašple úsečová Narex
Rašple úsečová je klasický nástroj určený pro běžné opracování dřeva a dalších měkkých materiálů v dílnách i domácnostech. Disponuje čepelí z nástrojové oceli tepelně zpracované na tvrdost 49 HRc, což zajišťuje optimální odolnost při práci. Rašple je díky svému úsečovému (půlkulatému) profilu navržena pro efektivní úběr materiálu z rovných i zakřivených ploch.
Čepel – nástrojová ocel (49 HRc).
Rukojeť – ergonomická z kvalitního tvrdého dřeva.
Klíčové vlastnosti rašple:
- Určení: Vhodná zejména pro opracování dřeva, překližky, obkladových desek, plastů a jiných měkkých materiálů.
- Funkce: zuby rašple na činných plochách jsou umístěny tak, aby usnadnily rovnoměrný úběr materiálu na opracovávané ploše.
Parametry
| Kusů v balení | 1 ks |
| Délka čepele | 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm |
| Šířka čepele | 16 mm, 20 mm, 25 mm, 28 mm |
| Celková délka | 295 mm, 345 mm, 395 mm, 445 mm |
| Profil | 16 x 5, 20 x 6,5, 25 x 8, 28 x 9 |
| Hrubost seku | 10, 12, 16, 20 |
| Hmotnost včetně obalu | 0,15 kg |
| Výrobce: | Narex |