Reklamní výrobek - Lovecký zavírací nůž FIXIR 5dílný s pilkou a vývrtkou
Kód produktu: V1806814
Zkratka produktu: 232-XH-5V-PR
Popis produktu
Reklamní výrobek - Lovecký zavírací nůž FIXIR 5dílný s pilkou a vývrtkou
REKLAMNÍ VÝROBEK K INSPIRACI
- -
Parametry
| Délka nože | 187 mm |
| Délka čepele | 80 mm |
| Šířka čepele | 15 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 440 A |
| Tvrdost čepele | 55-56 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |
| Výrobce: | Mikov |