Reklamní výrobek - Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR 1dílný
Kód produktu: V1806817
Zkratka produktu: 241-NH-1-PR
Popis produktu
Reklamní výrobek - Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR 1dílný
REKLAMNÍ VÝROBEK K INSPIRACI
- Vizuálně působivý
- Vysoce kvalitní materiály
- Unikátní design
- Snadná personalizace
Parametry
| Délka nože | 120 mm |
| Délka čepele | 95 mm |
| Šířka čepele | 23 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Typ mechanismu | Automatický |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |
| Výrobce: | Mikov |