Ruční sponkovačka Narex Multi
Kód produktu: 15101098
Zkratka produktu: RON Multi 121 - ruční sponkovačka
Popis produktu
Ruční sponkovačka Narex Multi
Ruční sponkovačka NAREX Multi 121 na širokou škálu sponek typu 530, 345, 502, 581 do délky 14 mm a hřebíčky typu 12 do délky 15 mm je ideální pro profesionální čalounické, tesařské a dekorační práce.
Sponkovačka NAREX se hodí pro přibíjení látky, popruhů, lišt, štítků a rámování, přičemž díky podpoře širších spon je perfektní i pro upevňování křehčích materiálů, jako jsou izolace, fólie, plakáty nebo kartony.
Realizace montáže fólií, přibíjení plakátů a různé drobné domácí práce.
Klíčové vlastnosti sponkovačky:
- Vysoce výkonný a odolný nástroj
- Volič pro různé druhy spon a hřebíčků
- Nastavitelná síla úderu
- Průhled pro kontrolu plnosti zásobníku
- Neoddělitelný zásobník pro snadné a rychlé nabíjení
- Zamykatelná rukojeť
- Pohodlí a bezpečnost: pogumovaná kovová rukojeť pro příjemné a pevné stisknutí
- Přenastavitelné poutko pro připevnění na opasek
- Vyvážené ergonomické kovové tělo
Určení použití: čalounické práce, dekorační práce, montáž fólií, přibíjení plakátů, tesařské práce, izolace, rámování, drobné kutilské práce.
Parametry
| Typ mechanismu | ruční mechanismus |
| Délka spony | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm |
| Šířka spony | 7.8 mm, 10.5 mm, 10.55 mm, 11.35 mm, 11.45 mm |
| Tloušťka spony | 0.78 mm, 1.2 mm, 1.22 mm, 1.24 mm |
| Délka hřebíku | 10 mm, 15 mm |
| Průměr hřebíku | 1 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 0,67 kg |
| Výrobce: | Narex |