Sportovní nůž BOMBUR 366-XG-14
Kód produktu: V712267
Zkratka produktu: 366-XG-14
Popis produktu
Sportovní nůž BOMBUR 366-XG-14
Sportovní dýka BOMBUR je robustní nůž určený pro volnočasové aktivity a pobyt v přírodě. BOMBUR má čepel oblého tvaru a je vyrobený z velice kvalitní nerezové oceli typ 440A s tvrdostí 54-57 HRc, která vyniká dlouhou řezivostí a vysokou tvrdostí. Ergonomická střenka je vyrobena z tvrzené pryže známé třeba z nožů UTON. Kožené pouzdro v ceně.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel 440A
- Střenka pryž
- Kožené pouzdro
- Kompatibilita s příslušenstvím pro vojenské nože UTON, což znamená, že k němu lze do střenky nasadit například pilku nebo pilník
- Robustní a sportovní vzhled - spolehlivý společník pro záboření, turistiku nebo práci na zahradě
Parametry
| Délka nože | 252 mm |
| Délka čepele | 140 mm |
| Šířka čepele | 34 mm |
| Tloušťka čepele | 3,35 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 440 A |
| Tvrdost čepele | 54-57 HRc |
| Materiál držadla - střenek | tvrzená pryž |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,28 kg |
| Výrobce: | Mikov |