Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR 241-NH-1
Zkratka produktu: 241-NH-1
Barevné provedení
Popis produktu
Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR 241-NH-1
Vyhazovací zavírací nůž značky Mikov je kvalitní nůž, jehož hlavní výhodou je, že se nůž dá rychle otevřít jednou rukou. Čepel nože Predator 241-NH-1 je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 420. Střenka se vyrábí v barvě: černá, sedá, zelená, modrá, žlutá, bílá.
Klíčové vlastnosti nože:
- Vysoce kvalitní nerezová ocel 420 s tvrdostí 52-55 HRc
- Nůž se dá otevírat jednou rukou (automatické vyhazování)
- Kožené pouzdro v ceně
- Zavírací nůž Predator 241-NH-1 je vyrobený z nerezové oceli 420
- Tvrdost použité čepele je 52-55 HRc
- Střenka svým tvarem zaručuje nejen příjemný a pevný úchop, ale zároveň brání sklouznutí ruky a poranění
- Na přání zákazníka je možné vyrobit nůž PREDATOR i v levorukém provedení a na čepel je rovněž možné vygravírovat logo či nápis
- Luxusní kožené pouzdro
- Nůž je vyráběn v 1–3dílném provedení, tzn. hlavní čepel, pilka, otvírák na konzervy nebo otvírák na lahve se šroubovákem a drážkou pro snadné odizolování kabelů
- Je dodáván s luxusním koženým pouzdrem s poutkem na opasek
- Poškozené pero lze snadno vyměnit podle návodu ZDE
Parametry
| Barevné provedení | černá, modrá, bílá, žlutá, zelená, šedá |
| Délka nože | 120 mm |
| Délka čepele | 95 mm |
| Šířka čepele | 23 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Typ mechanismu | Automatický |
| Hmotnost včetně obalu | 0,21 kg |
| Výrobce: | Mikov |