Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR EXCLUSIVE 241-DP-3
Kód produktu: V1806826
Zkratka produktu: 241-DP-3
Popis produktu
Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR EXCLUSIVE 241-DP-3
Vyhazovací zavírací nůž značky Mikov je kvalitní nůž, jehož hlavní výhodou je, že se nůž dá rychle otevřít jednou rukou.
Čepel nože Predator 241-DP-3 RAT je vyrobena z vysoce kvalitní damascenské oceli PMC27, která je nejvíce ceněným materiálem na výrobu čepelí. Na světě neexistují dva kusy se stejnou strukturou. V damascenské nerezové oceli PMC27 je spojena houževnatost oceli PMC27 (matný vzor) s tvrdostí oceli RWL34 (lesklý povrch). Výsledný materiál má díky vnitřní struktuře vysokou torzní, ohybovou i rázovou houževnatost a současně velkou odolnost proti opotřebení.
Klíčové vlastnosti nože:
- Vysoce kvalitní damašková ocel PMC27 s tvrdostí 57-60 HRc
- Unikátní kresba damašku, kterou nemá žádný jiný nůž
- Sériové číslo na čepeli pro jednoznačnou identifikaci nože
- Nůž se dá otevírat jednou rukou (automatické vyhazování)
- Střenka je vyrobena z jeleního parohu, který je zcela přírodního původu
- Zdobené hřbetní pero a horní část čepele
- Kožené pouzdro v ceně
Damašková ocel
Zavírací nůž Predator 241-DP-3 RAT vyrobený z damašku má vysokou řezivost, je extrémně odolný proti přelomení a má krásnou nezaměnitelnou kresbu.
Originální tvrdá ocel
Tvrdost použité čepele je 57-60 HRc. Každá čepel je číslovaná, takže jednotlivé skládací nože Predator jsou jasně identifikovány. Tato identifikace slouží jednak jako záruka originality, ale také jako bezpečnostní prvek v případě ztráty nebo odcizení. Nůž má zdobené hřbetní pero a horní část čepele.
Střenka z jeleního parohu
Střenka automatického nože je vyrobena z pravého jeleního parohu, který je velice oblíbený mezi lovci a milovníky přírody. Svým tvarem zaručuje nejen příjemný a pevný úchop, ale zároveň brání sklouznutí ruky a poranění.
Luxusní design
Nůž má luxusní a elegantní design. Luxusní kožené pouzdro s poutkem na opasek. Nůž je vyráběn pouze zakázkově. Poškozené pero lze snadno vyměnit podle návodu ZDE.
Parametry
| Délka nože | 120 mm |
| Délka čepele | 95 mm |
| Šířka čepele | 23 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | PMC 27 - Damašková ocel |
| Tvrdost čepele | 57-60 HRc |
| Materiál držadla - střenek | paroh |
| Počet dílů nože | 3 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Typ mechanismu | Automatický |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |
| Výrobce: | Mikov |