Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR – ocel RWL 241-R
Zkratka produktu: 241-RD-1
Materiál střenky
Popis produktu
Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR – ocel RWL 241-R
Vyhazovací zavírací nůž značky Mikov je kvalitní nůž, jehož hlavní výhodou je, že se nůž dá rychle otevřít jednou rukou.
Čepel nože Predator 241-R-1 je vyrobena z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli RWL 34, která je vyráběna pomocí ochlazování práškových ocelí s tvrdostí 58–61 HRc. Tato ocel vyniká vysokou tvrdostí, dlouhou řezivostí a je odolná proti přelomení i opotřebení.
Klíčové vlastnosti nože:
- Vysoce kvalitní švédská nerezová ocel RWL 34 s tvrdostí 58-61 HRc
- Nůž se dá otevírat jednou rukou (automatické vyhazování)
- Střenka se vyrábí ve variantě: exotické dřevo Palisandr Santos, jelení paroh, buvolí roh, velbloudí kost. Tento přírodní materiál je nakupován pouze v souvislosti s platnou legislativou a v zájmu ochrany přírody.
- Zdobené hřbetní pero a horní část čepele
- Kožené pouzdro v ceně
- Zavírací nůž Predator 241-R-1 vyrobený z oceli RWL 34 má vysokou řezivost, je extrémně odolný proti přelomení
- Originální tvrdá ocel - tvrdost použité čepele je 58-61 HRc
- Střenka svým tvarem zaručuje nejen příjemný a pevný úchop, ale zároveň brání sklouznutí ruky a poranění
- Luxusní design - nůž má luxusní a elegantní design
- Na přání zákazníka je možné vyrobit nůž PREDATOR i v levorukém provedení a na čepel je rovněž možné vygravírovat logo či nápis
- Luxusní kožené pouzdro - vyhazovací zavírací nůž PREDATOR je vyráběný pouze v jednodílném provedení a je dodáván s luxusním koženým pouzdrem s poutkem na opasek
- Poškozené pero lze snadno vyměnit podle návodu ZDE
Parametry
| Délka nože | 120 mm |
| Délka čepele | 95 mm |
| Šířka čepele | 23 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | RWL 34 |
| Tvrdost čepele | 58-61 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo, paroh, buvolí roh, kost |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Typ mechanismu | Automatický |
| Hmotnost včetně obalu | 0,41 kg |
| Výrobce: | Mikov |